У С. ПИРОГІВКА МОЛИТОВНО ВШАНУВАЛИ ПОЛЕГЛИХ ВОЇНІВ

9 травня 2026 року, з благословення митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, настоятель храму святого апостола і євангелиста Іоанна Богослова с. Пирогівка ієрей Вадим Захарук звершив заупокійну літію біля обеліска загиблим воїнам.

Віряни помолилися за упокій душ військовослужбовців, які полягли на полі бою, захищаючи від ворогів українську землю у загарбницьких війнах минулого століття та в теперішній час.

Як ми повідомляли, протоієрей Віталій Гермак звершив заупокійну літію біля обелісків сіл Пилипи-Олександрівські та Великий-Олександрів.