10 АВТІВОК І 600 ТИС. ГРИВЕНЬ ЗА ЧАС ВІЙНИ ПЕРЕДАЛА ДЛЯ ЗСУ ОДНА З ПАРАФІЙ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
За період після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну священнослужителі та парафіяни храму в ім’я святого великомученика Димитрія села Рукшин Хотинського благочиння Чернівецької області передали 10 автомобілів та 600 тисяч гривень на потреби ЗСУ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Чернівецької єпархії.
Допомога була зібрана зусиллями настоятеля храму митрофорного протоієрея Николая Леваднюка, клірика храму ієрея Олександра Леваднюка та вірян.
Серед іншого, кошти надавали на лікування пораненим воїнам, які повертались до Чернівецької області на лікування. Також парафіяни храму періодично готували та надсилали продукти харчування та гуманітарну допомогу нашим захисникам.








Як ми повідомляли, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор освятив автомобіль, придбаний на пожертви вірян єпархії для 66 Окремої механізованої бригади імені Мстислава Хороброго.




