ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ВОЇНІВ ВШАНУВАЛИ МОЛИТВОЮ БІЛЯ ОБЕЛІСКІВ

8 травня 2026 року, з благословення митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, благочинний Віньковецького округу протоієрей Віталій Гермак звершив заупокійну літію біля обелісків сіл Пилипи-Олександрівські та Великий-Олександрів.

Присутні на богослужінні помолилися за загиблих воїнів, які полягли на полі бою, захищаючи рідну українську землю від ворогів у загарбницьких війнах минулого століття і сьогодення.

Як ми повідомляли, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив нічну Божественну літургію за мир в Україні