АРХІЄПИСКОП ВІКТОР ПРОВІВ ЗІБРАННЯ ДУХОВЕНСТВА ЛЕТИЧІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

26 квітня 2024 року, під головуванням керуючого Хмельницькою єпархією архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, у Свято-Троїцькому храмі Спасо-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря відбулося зібрання духовенства Летичівського благочиння.

На засіданні були обговорені актуальні питання церковно-парафіяльного життя храмів благочиння.

Керуючий єпархією подякував духовенству за понесені труди на благо Церкви та народу України, за посильну допомогу ЗСУ, а також побажав радісного святкування дня Світлого Христового Воскресіння.

Як ми повідомляли, архієпископ Віктор провів зібрання духовенства монастирського благочиння.