АРХІЄПИСКОП ВІКТОР ПРОВІВ ЗІБРАННЯ ДУХОВЕНСТВА ЛЕТИЧІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ
26 квітня 2024 року, під головуванням керуючого Хмельницькою єпархією архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, у Свято-Троїцькому храмі Спасо-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря відбулося зібрання духовенства Летичівського благочиння.
На засіданні були обговорені актуальні питання церковно-парафіяльного життя храмів благочиння.
Керуючий єпархією подякував духовенству за понесені труди на благо Церкви та народу України, за посильну допомогу ЗСУ, а також побажав радісного святкування дня Світлого Христового Воскресіння.





Як ми повідомляли, архієпископ Віктор провів зібрання духовенства монастирського благочиння.




