АРХІЄПИСКОП ВІКТОР ВІДСЛУЖИВ ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ ЗА ЗАГИБЛИМИ ВНАСЛІДОК СЬОГОДНІШНЬОГО РОСІЙСЬКОГО РАКЕТНОГО ОБСТРІЛУ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

22 березня 2024 року архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор у співслужінні кліриків Свято-Миколаївського собору відправив заупокійну літію за загиблими внаслідок ворожого російського ракетного обстрілу по м. Хмельницький 22 березня 2024 року, а також за вбитих воїнів-захисників України, мирних жителів і дітей, життя яких забрала війна.

Керуючий Хмельницькою єпархією, духовенство та віряни висловлюють щирі співчуття рідним та близьким тих, хто загинув внаслідок цієї трагедії.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душі невинно вбитих в оселях праведних!

Як ми писали, у другу річницю повномасштабного російського військового вторгнення в Україну, архієпископ Віктор звершив Божественну літургію за мир в Україні у Спасо-Преображенському Головчинецькому жіночому монастирі.