АРХІЄПИСКОП ВІКТОР ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ПАМʼЯТІ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА

11 липня 2024 року, напередодні дня памʼяті святих першоверховних апостолів Петра і Павла, архієпископ Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Як ми писали, архієпископ Віктор очолив соборне читання акафіста Покрову Пресвятої Богородиці.