АРХІЄРЕЙСЬКИЙ ХОР І ДИТЯЧИЙ АРХІЄРЕЙСЬКИЙ ХОР СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОГО СОБОРУ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ВІТАЮТЬ УСІХ ПРАВОСЛАВНИХ ВІРЯН ЗІ СВЯТОМ РІЗДВА ХРИСТОВОГО
Як ми повідомляли, митрополит Віктор і духовенство Хмельницької єпархії заспівали колядку “Ми прибули, господарю”.




