АРХІЄРЕЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ЗВЕРШИЛИ СВЯТКОВУ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ В СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ С. ГОЛОВЧИНЦІ
30 вересня 2024 року, в день памʼяті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, пʼять архієреїв Української Православної Церкви звершили святкову Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі Спасо-Преображенського жіночого монастиря с. Головчинці.
Богослужіння очолили: митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Гостомельський Аркадій.
Архієреям співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний храмів Старосинявського благочиння протоієрей Іоанн Задвірний, духівник Деражнянського благочиння протоієрей Борис Озімчук, благочинний храмів Віньковецького округу протоієрей Віталій Гермак, благочинний храмів Красилівського округу протоієрей Віталій Дунець, благочинний храмів Летичівського округу протоієрей Димитрій Стецько, духовенство обителі та гості у священному сані.
За богослужінням молилась настоятелька Спасо-Преображенського жіночого монастиря ігуменя Любов (Піхур) із сестрами обителі.
Духовенством були піднесені особливі молитви про мир на нашій землі та Божу милість до воїнів-захисників України й усіх знедолених.
Насамкінець архієреї привітали ігуменю Любов із днем тезоіменитства, а всіх присутніх – зі святом.
















Як ми повідомляли, митрополит Віктор взяв участь у святковій Літургії з нагоди 200-річчя Успенського чоловічого монастиря.




