АРХІЄРЕЇ УПЦ ЗВЕРШИЛИ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
22 листопада 2025 року, напередодні Неділі 24-ої після Пʼятидесятниці, митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор, вікарій Одеської єпархії архієпископ Арцизький Віктор та вікарій Київської Митрополії архієпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершили всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Перед початком богослужіння архієреї зустріли чудотворну Касперівську ікону Божої Матері, яка перебуватиме у м. Хмельницькому з 22 по 26 листопада.
З благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела ікону доставив вікарій Одеської єпархії архієпископ Арцизький Віктор.
Архіпастирям співслужили духівник єпархії архімандрит Пахомій (Дідик), ключар Спасо-Преображенського собору м. Одеси протоієрей Мирослав Вдодович, секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, члени Єпархіальної ради, клірики собору та гості у священному сані.
За богослужінням молилась настоятелька Свято-Успенського Святогорського Зимненського жіночого монастиря ігуменя Стефана (Бандура).
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.
Після богослужіння митрополит Віктор подякував архієреям за приїзд та привітав усіх з прийдешнім Воскресним днем.

















Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі с. Ключівка.




