БЛАЖЕННІШИЙ МИТРОПОЛИТ ОНУФРІЙ ПЕРЕДАВ ПЕРВОСВЯТИТЕЛЬСЬКЕ БЛАГОСЛОВІННЯ ВИХОВАНЦЯМ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ ПРИ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

12 грудня 2024 року, напередодні дня памʼяті святого апостола Андрія Первозванного, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв у своїй резиденції у Свято-Пантелеімонівському монастирі у Феофанії митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора.

Митрополит Віктор доповів Предстоятелю про стан справ у Хмельницькій єпархії. Серед іншого владика розповів про нещодавнє відкриття недільної школи імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) при Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

До дня святого Миколая Блаженніший Митрополит Онуфрій передав своє Первосвятительське благословення вихованцям недільної школи та побажав їм духовного зростання і вдосконалення.

Як ми повідомляли, відбулось переше паломництво вихованців недільної школи при при Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.