ЧОТИРИ АРХІЄРЕЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У БОЖЕСТВЕННІЙ ЛІТУРГІЇ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
23 березня 2025 року, в Хрестопоклонну Неділю, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Керуючому єпархією співслужили вікарій Одеської єпархії архієпископ Южненський Діодор, вікарій Київської Митрополії архієпископ Добропільський Спиридон та секретар Київської єпархії архієпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій.
Архіпастирям також співслужили: секретар Київської єпархії по м. Києву протоієрей Віктор Іващук, секретар Хмельницької єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, намісник Хрестовоздвиженського чоловічого монастиря м. Старокостянтинова архімандрит Іоасаф (Горкавчук), клірики собору та гості у священному сані.
Під час богослужіння у Свято-Миколаївському соборі перебувала ікона святителя Нектарія Егінського з часткою нетлінних мощей з Іверського чоловічого монастиря м. Одеси.
Після читання Євангелія архієпископ Діонісій звернувся до вірян зі словом проповіді.
На сугубій єктенії були піднесені особливі молитви за мир в Україні, воїнів-захисників, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.
Богослужбові піснеспіви виконували архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк та дитячий архієрейський хор під керівництвом Анни Білик.
Насамкінець митрополит Віктор звернувся зі словом подяки до архієреїв, які прибули на богослужіння.



















Як ми повідомляли, три архієреї УПЦ звершили святкову Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі м. Хмельницького.




