ЧОТИРИ РЕЛІГІЙНІ ГРОМАДИ ДЕРАЖНЯНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ПЕРЕДАЛИ ЗСУ СМАКОЛИКИ ДО ВЕЛИКОДНЯ

26 квітня 2024 року, з благословіння архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, Деражнянське благочиння передало чергову допомогу нашим воїнам ЗСУ.

Так, православна громада села Шпичинці приготувала для бійців понад 100 пасок.

Свято-Миколаївська парафія села Яськівці та парафіяни села Зяньківці передали випічку, молоко, овочі та пельмені.

Віряни парафії святої Ксенії села Нижнє зробили: пасок – 38 штук, вареників – 250 штук, відбивних – 120 штук, котлет – 480 штук, випічки – 1 ящик. До цих смаколиків вони додали 7 банок домашніх консервів та сітку картоплі.

Разом боремось за перемогу і за мир на нашій благословенній Батьківщині!

Як ми писали, православні вірянки с. Нижнє приготували захисникам України домашні страви.