КЕРУЮЧИЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ ТА РЕКТОР КИЇВСЬКОЇ ДУХОВНОЇ АКАДЕМІЇ ВІДВІДАЛИ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ МАУП

19 лютого 2024 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулася зустріч керуючого Хмельницькою єпархією архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора та ректора Київської духовної академії і семінарії архієпископа Білогородського Сильвестра з директором Хмельницького інституту МАУП імені Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана) Леонідом Григоровичем Білим.

Спочатку архієреї побували в каплиці святого рівноапостольного князя Володимира, яку було споруджено на території навчального закладу та освячено Блаженнішим Митрополитом Володимиром у 2005 році. Після молитви за Україну та її воїнів-захисників, директор інституту ознайомив гостей з експозицією музею Митрополита Володимира та навчальними програмами з предметів “Історія християнської Церкви” та “Основи християнської моралі”.

Архієпископ Віктор привітав Леоніда Григоровича Білого з нещодавнім 65-річчям та подарував йому ікону Пресвятої Богородиці. З нагоди зустрічі ректор КДА архієпископ Сильвестр подарував для експозиції музею спочилого Предстоятеля факсимільне видання Галицько-Волинського Євангелія ХІІ ст.

Згадуючи про високе служіння Митрополита Володимира на посту Предстоятеля Української Православної Церкви, учасники зустрічі підкреслили потребу в подальшій співпраці на освітянській ниві, що розширює позитивний вплив Православ’я на різні сфери діяльності людини та на суспільство в цілому.

Як ми повідомляли, вітальне слово архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора відкрило випуск збірника наукових праць, виданого у Хмельницькому інституті МАУП імені Митрополита Володимира (Сабодана).