КЕРУЮЧИЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЩОРІЧНІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У КИЇВСЬКІЙ ДУХОВНІЙ АКАДЕМІЇ

2 квітня 2024 року архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у XІІІ щорічній студентській конференції «Студентська наука в духовный школі», яку проводить Київська духовна академія.

Перед початком засідання відбулося відкриття виставки, присвяченої 10-літтю упокоєння Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) та 100-літтю з дня народження протоієрея Петра Влодека.

Відкрив науковий захід ректор Київської духовної академії професор архієпископ Білогородський Сильвестр. Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звернувся з вітальним словом до організаторів та учасників конференції.

На пленарному засіданні прозвучали пʼять доповідей. Професор КДА архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор виступив з доповіддю «Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан): «Українська Православна Церква – в ній моє життя ».

Як ми повідомляли, вітальне слово архієпископа Віктора відкрило збірник наукових праць, виданий у Хмельницькому інституті МАУП імені Митрополита Володимира (Сабодана).