КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗУСТРІВСЯ З АКТИВНИМИ ПАРАФІЯНАМИ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОГО СОБОРУ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

20 грудня 2023 року архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор провів зустріч із активними парафіянами Свято-Миколаївського собору м. Хмельницького.

Ініціатива зародилася серед вірян, які висловили бажання проводити регулярні духовні бесіди зі своїм архіпастирем та настоятелем собору.

На зустрічі також були присутні секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.

Спілкування на різноманітні теми церковного та суспільного життя відбувалось у форматі запитання-відповіді. Владика наголосив на своїй готовності до спілкування.

Насамкінець архієпископ Віктор подякував усім парафіянам за змістовну розмову та висловив сподівання на подальші зустрічі.

Після загальної бесіди віряни мали змогу підійти до архіпастиря із особистими запитаннями.

Як ми писали, архієпископ Віктор провів зустріч із парафіянами храмів м. Хмельницького.