КЕРУЮЧИЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ЛІТУРГІЮ ПЕРЕДОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ У М. ДЕРАЖНЯ
28 березня 2025 року, у пʼятницю 4-ої седмиці Великого посту, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі Архистратига Михаїла м. Деражня.
Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний храмів Деражнянського округу та настоятель храму протоієрей Георгій Чернятинський, духівник Деражнянського благочиння протоієрей Борис Озимчук та духовенство благочиння.
Богослужінню передувала сповідь духовенства Деражнянського благочиння.
Перед початком богослужіння у храм прибула ікона святителя Нектарія Егінського з часткою його нетлінних мощей.
На малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Віктор нагородив настоятеля Іоанно-Предтеченського храму с. Мазники протоієрея Сергія Кухаря правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до Херувимської пісні, а настоятеля Свято-Вознесенського храму с. Зяньківці ієрея Віталія Земляка возвів у сан протоієрея.
На сугубій єктенії були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.
Після відпусту керуючий єпархією звернувся до присутніх зі словом проповіді.
Насамкінець митрополит Віктор звершив заупокійну літію на могилі колишнього настоятеля храму ігумена Арсенія (Климова) та сина благочинного Деражнянського округу Андрія Чернятинського.

















Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів із духовенством Волочиського благочиння.




