КЕРУЮЧИЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ СОБОРНУ ЛІТУРГІЮ ПЕРЕДОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ ІЗ ДУХОВЕНСТВОМ ЛЕТИЧІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

26 квітня 2024 року, у пʼятницю 6-ої седмиці Великого посту, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів із духовенством Летичівського благочиння у Свято-Троїцькому храмі Спасо-Преображенського жіночого монастиря с. Головчинці Хмельницького району.

Перед початком Літургії відбулася сповідь духовенства, яку провів духівник благочиння архімандрит Рафаїл (Степанюк).

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний храмів Летичівського округу протоієрей Дмитро Стецько та духовенство благочиння.

За богослужінням також молилася настоятелька монастиря ігуменя Любов (Піхур) із сестрами.

Після богослужіння архієпископ Віктор привітав присутніх священників та вірян із закінченням Святої Чотиридесятниці та наближенням Страстної седмиці, а також закликав на всіх Боже благословіння.

Як ми повідомляли, архієпископ Віктор звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів із духовенством монастирського благочиння.