КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗУСТРІВСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ КИЇВСЬКИХ ДУХОВНИХ ШКІЛ
11 жовтня 2024 року у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Хмельницького відбулася зустріч керуючого Хмельницькою єпархією митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора з вихованцями IV класу Київської духовної семінарії та студентами І й ІІ курсу академії, які звершують паломництво святинями Західної України. Супроводжують групу викладач КДАіС архімандрит Маркел (Павук) та ієродиякон Петро (Штефанюк).
На зустрічі був присутній настоятель храму архімандрит Пахомій (Дідик) та православна молодь Хмельницької єпархії разом із куратором архімандритом Паїсієм (Кулішем).
Спілкування розпочалося з вітального слова владики Віктора. Далі архієрей відповів на різноманітні питання, що хвилюють майбутніх священників та сучасну православну молодь.
Архіпастир благословив кожного студента іконкою Покрова Пресвятої Богородиці та подарував збірку своїх недільних проповідей.
Куратор молодіжки архімандрит Паїсій (Куліш) подякував митрополиту Віктору та гостям за зустріч і спілкування.














Як ми повідомляли, парафія Різдва Пресвятої Богородиці м. Хмельницького відправила допомогу для КДАіС.




