КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ СПІВСЛУЖИВ БЛАЖЕННІШОМУ МИТРОПОЛИТУ ОНУФРІЮ У СВЯТО-ПОКРОВСЬКОМУ ХРАМІ М. КИЄВА
15 жовтня 2023 року, у неділю 19-ту після П’ятидесятниці, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор співслужив за Божественною літургією Предстоятелю Української Православної Церкви.
Богослужіння, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, відбулось у Свято-Покровському храмі на Пріорці м. Києва. Його Блаженству співслужили архієреї УПЦ, клірики храму та гості у священному сані.
Перед початком богослужіння Блаженніший Владика освятив часовню на честь святих великомучеників Георгія Побідоносця та Димитрія Солунського.
За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир на нашій землі, перемогу та воїнів-захисників України, а також про всіх знедолених і постраждалих від війни.
Після читання Євангелія Блаженніший звернувся до вірян зі словом проповіді.
Насамкінець митрополит Онуфрій привітав присутніх із недільним днем та вчорашнім престольним святом, а настоятеля храму архієпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія – із прийдешнім Днем Небесного Покровителя.



















