КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
30 березня 2024 року, напередодні Неділі 2-ої Великого посту та дня памʼяті преподобних отців Києво-Печерських, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у святковому Всенічному бдінні у храмі на честь преподобного Агапіта Печерського Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, якому співслужили архієреї УПЦ.

















Як ми писали, керуючий єпархією співслужив Предстоятелю УПЦ та взяв участь в освяченні храму.




