КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ СПІВСЛУЖИВ БЛАЖЕННІШОМУ МИТРОПОЛИТУ ОНУФРІЮ У СВЯТО-ПОКРОВСЬКОМУ ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ М. КИЄВА
31 серпня 2024 року, напередодні Неділі 10-ої після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у всенічному бдінні у Свято-Покровському Голосіївському чоловічому монастирі м. Києва.
Богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженству співслужили архієреї УПЦ, викладачі та гості у священному сані. За богослужінням також молились гості, професорсько-викладацький склад, співробітники, студенти й вихованці Київських духовних шкіл, а також паломники обителі.













Як ми повідомляли, митрополит Віктор взяв участь у святковому богослужінні у Барському жіночому монастирі.




