КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ВІДВІДАВ ХРАМИ ЛЕТИЧІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

10 січня 2024 року архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор відвідав храм Різдва Пресвятої Богородиці с. Буцни та Свято-Покровський храм с. Голенищеве.

Владику супроводжували секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний храмів Летичівського округу протоієрей Димитрій Стецько, благочинний храмів Віньковецького округу протоієрей Віталій Гермак та духовенство єпархії.

Керуючого єпархією зустрів настоятель храму протоієрей Олексій Дорус із вірянами.

Владика поспілкувався з вірянами, привітав іїх із різдвяними святами, побажав здоровʼя, миру, благополуччя та подарував іконки святителя Миколая Чудотворця.

Як ми повідомляли, керуючий єпархією звершив святкову Божественну літургію в м. Красилів.