КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ВІДВІДАВ СВЯТО-ТРОЇЦЬКИЙ ХРАМ У С. ЛОМАЧИНЦІ

31 жовтня 2023 року архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор відвідав Свято-Троїцький храм у с. Ломачинці Хмельницького району (Віньковецького благочиння).

Його Високопреосвященство супроводжували секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний Віньковецького округу протоієрей Віталій Гермак та настоятелька Головчинецького Спасо-Преображенського жіночого монастиря ігуменя Любов (Піхур).

Керуючого єпархією зустрів настоятель протоієрей Володимир Ярмусь із парафіянами, до яких владика звернувся зі словом духовних настанов.

Після відвідування храму архієпископ Віктор побував у будинку, де у 20-х роках минулого століття проживали монахині та був жіночий монастир на честь ікони Божої Матері «Достойно є». Неподалік будинку, збудованого ще у 1837 році, на місці, де свого часу розташовувався храм, архієрей відслужив заупокійну літію за спочилими черницями монастиря.