КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ВЗЯВ УЧАСТЬ У БОЖЕСТВЕННІЙ ЛІТУРГІЇ З НАГОДИ 33-ОЇ РІЧНИЦІ ХАРКІВСЬКОГО СОБОРУ ЄПИСКОПІВ ТА 3-ОЇ РІЧНИЦІ СОБОРУ УПЦ У ФЕОФАНІЇ
27 травня 2025 року, з нагоди 33-ої річниці Харківського Собору єпископів та 3-ої річниці Собору Української Православної Церкви, що відбувся у м. Києві, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у Божественній літургії у Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі у Феофанії.
Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у співслужінні архієреїв УПЦ, кліриків обителі та гостей у священному сані.
Після богослужіння Предстоятель привітав єпископат, духовенство та вірян із 3-ю річницею Собору УПЦ у Феофанії.














Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




