КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКОВОМУ ВСЕНІЧНОМУ БДІННІ НАПЕРЕДОДНІ 10-Ї РІЧНИЦІ ІНТРОНІЗАЦІЇ БЛАЖЕННІШОГО МИТРОПОЛИТА ОНУФРІЯ

16 серпня 2024 року, напередодні 10-ї річниці інтронізації Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у святковому всенічному бдінні.

Богослужіння у храмі преподобного Агапіта Печерського Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у співслужінні архієреїв УПЦ, кліриків обителі та гостей у священному сані.

Як ми повідомляли, архієпископ Віктор взяв участь у святковому всенічному бдінні напередодні Дня Ангела Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.