КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВСЕНІЧНОМУ БДІННІ В ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ У ФЕОФАНІЇ
26 травня 2025 року митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у всенічному бдінні в жіночому монастирі у Феофанії.
Богослужіння у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі очолив Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні архієреїв УПЦ, кліриків обителі та гостей у священному сані.











Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




