КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ НАВЕЧІРʼЯ БОГОЯВЛЕННЯ ТА ЧИН ВЕЛИКОГО ОСВЯЧЕННЯ ВОДИ
18 січня 2025 року, в день Навечірʼя Хрещення Господнього та Богоявлення, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію, вечірню та чин Великого освячення води у храмі на честь Різдва Божої Матері м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили: духівник Хмельницької єпархії та настоятель храму архімандрит Пахомій (Дідик), секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний храмів м. Хмельницького протоієрей Михайло Козовий та клірики храму.
За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир на нашій землі, перемогу та воїнів-захисників України, а також про всіх знедолених і постраждалих від війни.
Після Божественної літургії та вечірні митрополит Віктор звершив чин Великого освячення води, окропив вірян святою водою та привітав усіх з наступаючим святом Хрещення Господнього.



















Як ми писали, митрополит Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




