КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У МАЛОМУ ХРАМІ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОГО СОБОРУ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

12 лютого 2026 року, в день свята Собору великих вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у малому храмі Свято-Миколаївського собору м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, голова служби протоколу Хмельницької єпархії архімандрит Макарій (Груздєв) та клірики собору.

За богослужінням були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників України, за переможний мир на нашій українській землі.

Після відпусту митрополит Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді та привітав усіх зі святом трьох святителів.

Як ми повідомляли, в Неділю про блудного сина, митрополит Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.