КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У С. ШПИЧИНЦІ ДЕРАЖНЯНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

27 січня 2024 року, у день віддання свята Хрещення Господнього, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію на Свято-Димитрівській парафії с. Шпичинці Деражнянського благочиння.

Богослужіння відбулось у пристосованому під тимчасовий храм сільському будинку, який надала одна з парафіянок релігійної громади після силового захоплення Свято-Димитрівського храму с. Шпичинці прихильниками ПЦУ.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний Деражнянського округу протоієрей Георгій Чернятинський, духівник Деражнянського благочиння протоієрей Борис Озимчук, настоятель парафії на честь святого великомученика Димитрія Солунського протоієрей Володимир Долян та духовенство благочиння.

На сугубій єктенії особливі були піднесені особливі прохання про мир на українській землі, воїнів-захисників України та всіх знедолених.

Наприкінці богослужіння архієпископ Віктор звернувся до присутніх зі словом проповіді. Також владика привітав парафіян зі святом, іменинниць – із Днем тезоіменитства на честь святої рівноапостольної Ніни, та закликав на всіх Боже благословення.

Як ми повідомляли, архієпископ Віктор звершив святкову Божественну літургію в с. Лісові Гринівці у пристосованому під храм приміщенні, де молиться релігійна громада після захоплення храму прихильниками ПЦУ.