КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СЕЛИЩІ ВІНЬКІВЦІ

8 листопада 2025 року, у день памʼяті святого великомученика Димитрія Солунського, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Димитрівському храмі селища Віньківці з нагоди 25-річчя освячення храму.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний Віньковецького округу протоієрей Віталій Гермак, духівник благочиння протоієрей Петро Гнатишин, настоятель храму протоієрей Володимир Керничний та духовенство благочиння.

Після читання Євангелія митрополит Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді.

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про переможний мир на нашій землі, воїнів-захисників України та всіх знедолених.

Завершив богослужіння хресний хід навколо храму, після чого митрополит Віктор привітав настоятеля та парафіян із престольним святом і 25-річчям освячення храму, а іменинників – з Днем ангела.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив святкову Божественну літургію з нагоди престольного свята у Свято-Параскевинському храмі мкрн. Книжківці.