КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ ХРАМІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

29 жовтня 2023 року, у неділю 21-шу після Пʼятидесятниці, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики храму.

Після читання Євангелія архієпископ Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир на нашій землі, перемогу та воїнів-захисників України, а також про всіх знедолених і постраждалих від війни.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Після відпусту владика Віктор привітав вірян з недільним днем та закликав на всіх Боже благословення.