МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
13 жовтня 2024 року, в Неділю 16-ту після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.
Після читання Євангелія митрополит Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді.
За богослужінням була піднесена сугуба молитва за воїнів-захисників України та переможний мир на нашій землі.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Олександри Хрінчак.
Після молебню митрополит Віктор привітав усіх парафіян з воскресним днем, а маленькі віряни отримали від владики солодощі.














Як ми повідомляли, митрополит Віктор взяв участь у святковій Божественній літургії у Браїлівському жіночому монастирі.




