КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
1 грудня 2024 року, в Неділю 23-тю після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.
Після читання Євангелія митрополит Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді.
За богослужінням була піднесена сугуба молитва за воїнів-захисників України та переможний мир на нашій землі.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Олександри Хрінчак.
Після молебня митрополит Віктор привітав усіх вірян із воскресним днем, а маленьким парафіянам роздав солодощі.














Як ми писали, митрополит Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




