КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

1 грудня 2024 року, в Неділю 23-тю після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.

Після читання Євангелія митрополит Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за воїнів-захисників України та переможний мир на нашій землі.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Олександри Хрінчак.

Після молебня митрополит Віктор привітав усіх вірян із воскресним днем, а маленьким парафіянам роздав солодощі.

Як ми писали, митрополит Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.