КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

3 грудня 2023 року, в Неділю 26-ту після Пʼятидесятниці, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну Літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору. Після читання Євангелія архієпископ Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир на нашій землі, перемогу та воїнів-захисників України.

Богослужбові піснеспіви виконував хор під керівництвом Марії Процюк.

Після відпусту був відслужений молебень. Насамкінець архієпископ Віктор привітав усіх з воскресним днем.