КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

28 вересня 2025 року, в Неділю 16-ту після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.

Після читання Євангелія митрополит Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за воїнів-захисників України та мир на нашій українській землі.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Після відпусту архієрей привітав усіх парафіян із воскресним днем.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію у храмі на честь Різдва Божої Матері с. Козачки Летичівського благочиння.