КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
1 березня 2026 року, в Неділю Торжества Православʼя, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Перед початком богослужіння архієрей очолив чин Торжества Православʼя.
Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.
Богослужбові піснеспіви виконували архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк та дитячий архієрейський хор під керівництвом Анни Білик.
Після читання Євангелія владика звернувся до вірян зі словом проповіді.
На сугубій єктенії були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників та переможний мир в Україні, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.
Після завершення богослужіння відбувся хресний хід навколо собору, митрополит Віктор привітав вірян із першою Неділею Великого посту — Торжества Православ’я, та закликав на всіх Боже благословення на продовження великопісного поприща.
Архіпастир також привітав клірика собору протоієрея Віталія Козінчука з днем народження та подарував йому святу просфору та ікону Покрова Пресвятої Богородиці.
















Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




