КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОМУ ХРАМІ НА ЛЕТИЧІВЩИНІ
19 вересня 2025 року, в день Спомину чуда Архістратига Михаїла в Хонех, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі с. Юрченки Летичівського благочиння з нагоди престольного свята та 15-річчя освячення храму.
Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний храмів Летичівського округу протоієрей Димитрій Стецько, настоятель храму протоієрей Валерій Шпак та духовенство благочиння.
На малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Віктор нагородив настоятеля храму протоієрея Валерія Шпака правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до Херувимської пісні.
Особливі молитви були піднесені за воїнів-захисників України, за якнайшвидше настання миру на нашій українській землі.
Після хресного ходу архіпастир привітав усіх із престольним святом та 15-річчям освячення храму, а також відзначив архієрейськими грамотами активних парафіян.


















Як ми повідомляли, у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького звершили молебень перед початком нового навчального року.




