КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
5 квітня 2026 року, в день свята Входу Господнього в Єрусалим, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили секретар керуючого єпархією архімандрит Макарій (Груздєв) та клірики собору.
Після читання Євангелія архієрей звернувся до вірян зі словом проповіді.
На сугубій єктенії були піднесені особливі молитви за мир та воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.
За богослужінням молилися понад 1000 православних вірян м. Хмельницького, понад 500 із них причастилися Святих Христових Таїн.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк та дитячий архієрейський хор під керівництвом Анни Білик.
Після закінчення Літургії владика Віктор привітав вірян із Вербною неділею, освятив гілки верби та окропив усіх святою водою.



























Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив святкове всенічне бдіння напередодні свята Входу Господнього в Єрусалим.




