КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВЕЧІРНЄ БОГОСЛУЖІННЯ З ВИНОСОМ ХРЕСТА У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

13 серпня 2024 року, напередодні свята Винесення Чесних Древ Животворного Хреста Господнього, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив вечірнє богослужіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Під час славослівʼя, згідно з церковним уставом, архієрей виніс хрест з вівтаря на середину храму для поклоніння вірянам.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.

Як ми повідомляли, архієпископ Віктор взяв участь у святковому всенічному бдінні напередодні дня пам’яті рівноапостольного князя Володимира.