МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ ВЕЛИКОПІСТНЕ БОГОСЛУЖІННЯ У ХРАМІ НА ЧЕСТЬ СВЯТИХ НОВОМУЧЕНИКІВ І СПОВІДНИКІВ ЗЕМЛІ НАШОЇ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

24 лютого 2026 року, у вівторок першої седмиці Великого посту, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив великопісне уставне богослужіння у храмі на честь святих новомучеників і сповідників землі нашої м. Хмельницького (мкрн. Ракове).

За богослужінням молилися настоятель храму протоієрей Олег Яворський та клірики храму.

Після богослужіння архієрей підніс молитви за мир в Україні у четверту річницю російської військової агресії, а також помолився за всіх спочилих воїнів-захисників, мирних жителів та дітей, які загинули в нашій державі внаслідок війни.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив великопісне уставне богослужіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.