КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВЕЛИКУ ВЕЧІРНЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

8 січня 2026 року митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив велику вечірню у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та члени Єпархіальної ради Хмельницької єпархії.

За богослужінням також молилася настоятелька Спасо-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря ігуменя Любов (Піхур).

Від імені єпархіального духовенства з Різдвом Христовим керуючого єпархією привітав благочинний Віньковецького округу протоієрей Віталій Гермак.

У відповідь архієрей поздоровив отців благочинних, намісника та ігуменю монастиря з різдвяними святами.

Як ми повідомляли, 7 січня 2026 року митрополит Віктор звершив велику вечірню у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.