КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ НАПЕРЕДОДНІ НЕДІЛІ ВСІХ СВЯТИХ

29 червня 2024 року, напередодні Неділі Всіх Святих, архієпископ Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Як ми писали,  в День Святого Духа, архієпископ Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.