КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ НАПЕРЕДОДНІ НЕДІЛІ ВСІХ СВЯТИХ
29 червня 2024 року, напередодні Неділі Всіх Святих, архієпископ Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.












Як ми писали, в День Святого Духа, архієпископ Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




