КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
2 березня 2024 року, напередодні Неділі про блудного сина, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили клірик Свято-Ольгинського собору м. Києва протоієрей Володимир Дячук та клірики собору.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.















Як ми повідомляли, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




