КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

16 листопада 2024 року, напередодні Неділі 21-ої після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Олександри Хрінчак.

Як ми повідомляли, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор очолив соборне читання акафіста Покрову Пресвятої Богородиці.