КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
8 березня 2025 року, напередодні Неділі Торжества Православʼя, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.
Завтра, 9 березня о 8:30, перед початком Божественної літургії у Свято-Миколаївський собор м. Хмельницького буде доставлений ковчег із часткою мощів святого великомученика Георгія Побідоносця.














Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив чин загальної сповіді у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




