КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

17 травня 2025 року, напередодні Неділі про самарянку, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний храмів Старокостянтинівського округу протоієрей Василій Дронюк, благочинний храмів Красилівського округу протоієрей Віталій Дунець та клірики собору.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор взяв участь у Божественній літургії у Мгарському Спасо-Преображенському чоловічому монастирі.