КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
21 червня 2025 року, напередодні 2-ої Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.














Як ми повідомляли, митрополит Віктор очолив соборне читання акафіста святителю Миколаю Чудотворцю.




