КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

2 серпня 2025 року, напередодні Неділі 8-ої після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершить всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор відвідав пристосоване під храм приміщення в с. Голосків Хмельницького району, яке минулої ночі зазнало підпалу.