КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
4 жовтня 2025 року, напередодні Неділі 17-ої після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.
Завтра, 5 жовтня, в Неділю 17-ту після Пʼятидесятниці, митрополит Віктор звершить пізню Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі.
Початок о 08:30.














Як ми повідомляли, митрополит Віктор очолив соборне читання акафіста святителю Миколаю Чудотворцю у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




