КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

4 жовтня 2025 року, напередодні Неділі 17-ої після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Завтра, 5 жовтня, в Неділю 17-ту після Пʼятидесятниці, митрополит Віктор звершить пізню Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі.

Початок о 08:30.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор очолив соборне читання акафіста святителю Миколаю Чудотворцю у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.