КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
20 листопада 2025 року, напередодні свята Собору Архістратига Михаїла та всіх небесних сил безплотних, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.















Як ми повідомляли, митрополит Віктор відслужив заупокійну літію на могилах своїх рідних.




